L-aħbarijiet
Id-dar > L-aħbarijiet > Il-kontenut
Avviż: Is-Servizz tal-Posta Jinsab taħt l-Aġġornament, Ikklikkja Biex Tgħallem Aktar.
- Dec 27, 2017 -

Għażiż Il-klijenti kollha,

Minħabba l-servicer tal-posta tagħna "chinasepta. Com" qed titjieb reċentement, se tkompli madwar 20 jum mill-1, Jannar, 2018, se jkollha xi influwenza biex tirċievi u tibgħat il-posta.

Allura aħna se nużaw servicer tal-posta elettronika ieħor "alwsci.com" biex tikkuntattjak, il-bejgħ kollu tagħna ser jinforma din l-informazzjoni kif xieraq.


Jekk diġà tikkuntattjana billi " alwsci.com " jekk jogħġbok jinjora l-avviż.

Biex tevita kwalunkwe inkonvenjent, jekk għandek xi mistoqsijiet jew ordnijiet biex tistaqsi jekk jogħġbok ikkuntattja l-bejgħ tiegħek direttament:

Jennifer: jennifer@alwsci.com
Cici: cici@alwsci.com
Rumer: rumer@alwsci.com
Imħallef: juder @ alwsci. com
Rita: rita@alwsci.com
Emma: emma@alwsci.com
Jack: jack@alwsci.com
Diana: anne@alwsci.com
Cien: amy@alwsci.com
Donna: donna@alwsci.com
Daisy: daisy@alwsci.com
Jenny: jenny@alwsci.com
Marka: mark@alwsci.com
Mejju: may@alwsci.com
Jason: jason@alwsci.com

Aħna nħassew dwar l-inkonvenjenza, il-posta oriġinali se tirkupra dalwaqt.
Grazzi lilek innifsek dejjem appoġġna.

Tim tal-ALWSCI.